2022-01-20


MIESZKAŃCY GMINY

SŁABOSZÓW

 

W związku z coraz częściej pojawiającymi się różnego rodzaju zagrożeniami oraz potrzebą przekazywania ważnych informacji i komunikatów dotyczących mieszkańców Gminy Słaboszów istnieje potrzeba szybkiego i sprawnego dotarcia do jak największej liczby osób.

Taką możliwość daje przekazanie wiadomości w formie SMS, ale w tym celu niezbędne jest uzyskanie zgody od właścicieli telefonów komórkowych.

W związku z powyższym przygotowane zostały dla mieszkańców Gminy Słaboszów odpowiednie druki, które po ich wypełnieniu i podpisaniu można przekazań do Urzędu Gminy w Słaboszowie za pośrednictwem sołtysów, osobiście lub w formie elektronicznej

po podpisaniu podpisem kwalifikowanym lub profilem zaufanym.

Elektroniczna wersja druku zgody na wykorzystanie numeru telefonu komórkowego w celu przekazywania informacji i komunikatów dotyczących mieszkańców Gminy Słaboszów znajduje się na stronie internetowej gminy: www.slaboszow.pl.

Z uwagi na ograniczenie kosztów związanych z wysyłaniem SMS proszę o wypełnienie „zgody” tylko przez jednego z domowników, za co z góry dziękuję.

WÓJT GMINY

/-/Marta Vozsnak

ZGODA NA WYKORZYSTANIE NUMERU TELEFONU.doc
ZGODA NA WYKORZYSTANIE NUMERU TELEFONU.pdf

Skip to content