2015-05-13


Konkurs wiedzy na temat HIV i AIDS
dla kobiet w ciąży lub planujących ciążę organizowany w ramach kampanii edukacyjnej
„Jeden test. Dwa życia. Zrób test na HIV. Dla siebie i swojego dziecka™”

 

Krajowe Centrum ds. AIDS, agenda Ministra Zdrowia i Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w MIECHOWIE Pion Oświaty Zdrowotnej i Promocji Zdrowia, mają przyjemność zaprosić Panie do wzięcia udziału w Konkursie wiedzy na temat HIV i AIDS dla kobiet w ciąży lub planujących ciążę organizowanym w ramach kampanii edukacyjnej „Jeden test. Dwa życia. Zrób test na HIV. Dla siebie i swojego dziecka™”.
Ideą Konkursu jest popularyzacja wiedzy na temat HIV i AIDS oraz zwiększenie świadomości dotyczącej testowania w kierunku HIV wśród kobiet, a dzięki temu zmniejszenie liczby zakażeń HIV wśród nowo narodzonych dzieci.
W konkursie mogą brać udział młode mamy, kobiety planujące macierzyństwo oraz inne kobiety w wieku prokreacyjnym.
Przedmiotem konkursu jest wykazanie się wiedzą na temat HIV i AIDS w kontekście macierzyństwa przez udzielenie odpowiedzi na pytania konkursowe umieszczone na stronie internetowej http://www.aids.gov.pl/kampanie/1test.2zycia/ w Strefie dla kobiet.
Zgłoszenia do konkursu można przesyłać na adres konkurs@centrumaids.pl do 22 maja 2015 r.
26 maja wśród wszystkich prawidłowo wypełnionych zgłoszeń Krajowe Centrum ds. AIDS wylosuje 50 Pań, które otrzymają nagrodę – książkę „Córeczka” autorstwa Liliany Fabisińskiej.
Zamieszczony na stronie Regulamin określa szczegółowo warunki uczestnictwa w konkursie.
Zapraszamy do odwiedzenia strony kampanii „Jeden test. Dwa życia. Zrób test na HIV. Dla siebie i swojego dziecka™” – znajdują się na niej informacje, które pomogą w udzieleniu prawidłowych odpowiedzi w teście wiedzy.
Zapraszamy Panie do udziału w konkursie!
Krajowe Centrum ds. AIDS
Agenda Ministra Zdrowia
Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Miechowie
Pion Oświaty Zdrowotnej i Promocji Zdrowia

Dodatkowych informacji w tej sprawie udziela:
Anna Kaczmarek, a.kaczmarek@aids.gov.pl, tel. 22 331 77 81

Skip to content