2020-06-01


SZANOWNI MIESZKAŃCY GMINY SŁABOSZÓW,

Uprzejmie informujemy, że w związku z ograniczonym budżetem Gminy, przeznaczonym na odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych, a zarazem chęcią uniknięcia kolejnych podwyżek cen za odbiór odpadów od mieszkańców, zmuszeni byliśmy zrezygnować z korzystania z Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK), który znajduje się w Miechowie przy ul. Konopnickiej 30.

Z informacji uzyskanych od firmy Małopolskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Odpadami Sp. z o.o., a także po przeanalizowaniu miesięcznych raportów wynika, iż z terenu Gminy Słaboszów do PSZOK-u trafiała znikoma ilość odpadów. Gmina natomiast zobowiązana była uiszczać miesięczną opłatę za gotowość, niezależnie od tego czy w danym miesiącu oddane zostały jakiekolwiek odpady, czy też nie.

Jednocześnie pragniemy Państwa poinformować, iż wszelkie odpady problematyczne, pochodzące z gospodarstwa domowego mogą Państwo nadal oddawać za dodatkową opłatą, ustaloną przez firmę prowadzącą PSZOK. Odpady należy dostarczyć własnym transportem.

W załączeniu regulamin Punktu Zbierania Odpadów Problematycznych oraz regulamin PSZOK dla Gminy Słaboszów, prowadzony przez Małopolskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Odpadami Sp. z o.o. w Krakowie, Oddział Miechów, ul. Konopnickiej 30.

Regulamin_Punktu_Zbierania_Odpadow_Problematycznych_w_Miechowie.doc

Skip to content