2020-09-17


W lipcu rozpoczęliśmy rekrutację do nowego projektu dla osób powracających z zagranicy. „Wróć z POWERem!” to „młodszy brat” projektu „Nowy Start w Małopolsce”. Młodszy, bo skierowany do osób przed 30 rokiem życia. W tym projekcie chcemy pomóc 700 młodym mieszkańcom regionu.

Projekt ten przygotowaliśmy biorąc pod uwagę doświadczenia z realizacji projektu. Udało nam się pozyskać dodatkowe środki i rozszerzyliśmy nieco ofertę. Osobisty konsultant pomaga w załatwieniu spraw związanych z powrotem do kraju. Doradca zawodowy pomaga odkryć zainteresowania i potencjał przydatny na rynku pracy. Dodatkowo uczestnicy projektu mogą skorzystać z tłumaczeń dokumentów z zagranicy przydatnych w poszukiwaniu pracy, porad prawnych, doradztwa podatkowego i psychologicznego. Dla zainteresowanych mamy również sesje mastermid, czyli warsztaty kreatywnego rozwiązywania problemów i korzystania z wiedzy oraz doświadczeń innych uczestników projektu.

W razie pytań prosimy o kontakt tel. 12 619 84 40, kacper.michna@wup-krakow.pl lub na stronie internetowej www.wup-krakow.pl   

Skip to content