2022-06-01


Z okazji zbliżającego się Święta Dnia Dziecka, w dniu 29 maja br. na boisku sportowym  w Słaboszowie, odbył się „ Kocykowy Piknik Rodzinny ”

 

W tym szczególnym dniu na wszystkie dzieci czekało ogrom atrakcji i niespodzianek tj:

– wesołe miasteczko – dmuchany zamek ze zjeżdżalnią oraz pełna dmuchanych zwierzątek dżungla, dostarczyła maluchom sporo emocji ,

– wóz strażacki, w którym można było wykonać sobie pamiątkowe zdjęcie, a także wziąć udział w organizowanych przez Strażaków konkurencjach tj. przeciąganie liny i przewracanie pachołków wodą,

– Pani animator, która swoją energią i kreatywnością dostarczała sporo radości i świetnej zabawy przez całe 3 godziny.

 

Natomiast dorośli  mogli skorzystać z porady ekodoradcy i uzyskać aktualne informacje dotyczące źródeł ciepła i odnawialnych źródeł energii.

 

Podczas wydarzenia nie mogło również zabraknąć małej gastronomii i przekąsek. Największym powodzeniem cieszyły się lody, wata cukrowa i popcorn! Każde dziecko uzyskało przywilej otrzymania za darmo po jednej sztuce każdej z tych rzeczy.

 

Dodatkowo Gospodynie z Koła Gospodyń Wiejskich w Rzemiędzicach przygotowały grilla i inne przekąski, które można było nabyć w tym dniu.

 

Organizatorzy składają serdeczne podziękowania wszystkim tym, którzy włączyli się w organizację całego przedsięwzięcia, a w szczególności:

 

  1. Sieci Sklepów Rodzinnych „Wesoły Żuczek” – za ufundowanie i obdarowanie dzieci pysznymi lodami,
  2. Kołu Gospodyń Wiejskich w Rzemiędzicach – za trud włożony w przygotowanie gastronomi oraz darmową watę i popcorn,
  3. Ochotniczej Straży Pożarnej w Kalinie Wielkiej – za prezentację wozu  i przygotowanie ciekawych konkurencji.

 

Skip to content