2017-09-19


We wtorek 8 sierpnia 2017 roku kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Słaboszowie – Wanda Zientara – żegnała się załogą Urzędu i Radą Gminy informując przy tym iż odchodzi na emeryturę.

W imieniu swoim i władz gminy przewodniczący Apoloniusz Dulewski złożył podziękowania za wieloletnią pracę kierownik GOPS na rzecz lokalnej społeczności i samorządu. Osobiście dane mu było współpracować z Panią Wandą przez ostatnie 20 lat. Chwali sobie ten czas. W swym wystąpieniu podkreślał, iż praca w GOPS nie była i nie jest łatwa, bowiem podejmowane są trudne sprawy. W ciągu ostatnich lat przybyło dodatkowo zadań jednostce, które nałożył na nią ustawodawca. Przewodniczący wspomniał, iż nie pamięta, by pod kierownictwem docierały do niego czy też do urzędu zażalenia mieszkańców dotyczące pracy GOPS. Świadczy to o dobrym zarządzeniu jednostką przez odchodzącą na emeryturę kierownik.

Przewodniczący Dulewski w swej laudacji skierowanej do Wandy Zientary, napisał m.in.:
– Chciałbym by podsumowując swoją karierę zawodową, wzięła Pani pod uwagę, oprócz ciężkiej pracy, również inne czynniki. Jednym z nich jest wdzięczność wszystkich tych, którym pomogła Pani służąc swoją wiedzą i doświadczeniem przez ponad 4 dekady.

Przewodniczący dziękował za piękne lata poświęcenia i oddania, lojalność oraz trud włożony w pracę w ośrodku. Życzył samych pogodnych i radosnych chwil, a także pomyślności w życiu osobistym oraz wielu radości w każdym nadchodzącym dniu.

Wanda Zientara dziękując za tak miłe pożegnanie zaznaczyła, iż przez lata swej pracy ceniła sobie współpracę z przedstawicielami samorządu – z radnymi, z sołtysami, pracownikami urzędu. Jak podkreślała, starała się dobrze wykonywać swą pracę, pomimo stale przybywających zadań. Życzyła radnym pomyślności i dobrych działań na rzecz społeczeństwa.

Skip to content