Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
wtorek 28 wrzesień 2021

Rządowy program „Posiłek w szkole i w do…

{nomultithumb}   Gmina Słaboszów - Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Słaboszowie informuje, że rok 2021 jest kolejnym rokiem kontynuacji wieloletniego rządowego programu „Posiłek w szkole i w dom...

Woda Pitna

Informujemy, że w miejscowość Słupów i Jazdowice gdzie została stwierdzona obecność Entorokoków (paciorkowców kałowych) w wodzie z ujęcia wody Płużki ustawione są beczkowozy z wodą pitną. W Słupowie b...

Odnawialne źródła energii (OZE)

Firma Arenella Sp. z o. o. wydzierżawi tereny pod budowę farm fotowoltaicznych. Pragniemy w tym celu nawiązać współpracę, która dla właściciela gruntu jest idealną, długoterminową inwestycją, dającą pewny zysk minimum 10 000 za hektar rocznie. Jeżeli działka spełnia warunki opisane poniżej kwota ta może znacząco wzrosnąć.

Wymagania względem gruntu: 

 • minimalna powierzchnia 1,5 ha,
 • teren równy, niezalesiony, niezacieniony,
 • 4,5,6 klasa gruntu,
 • brak miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego w gminie, ewentualnie przewidujący budowę odnawialnych źródeł energii lub działalność produkcyjną,
 • linia średniego napięcia w bliskiej okolicy działki,
 • dostęp do drogi,
 • działka położona poza obszarami chronionymi.

Oferujemy atrakcyjne stawki oraz umowę zabezpieczającą interesy właściciela. 

Kontakt telefoniczny na numer 698 008 480 lub mailowo Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zachęcamy również do kontaktu osoby zainteresowane własną przydomową elektrownią fotowoltaiczną i darmowym prądem ze Słońca.

Zapytanie ofertowe - Zakup sprzętu komputerowego

ZAPYTANIE OFERTOWE

 w postępowaniu o udzielenie zamówienia o wartości poniżej 130000 zł netto na: Zakup sprzętu komputerowego w ramach realizacji przez Gminę Słaboszów projektu grantowego pn. „Małopolska Tarcza Antykryzysowa – Pakiet Edukacyjny. Cyfryzacja szkół i placówek oświatowych”.

 ZAMAWIAJĄCY:

GMINA  SŁABOSZÓW

URZĄD GMINY W SŁABOSZOWIE

Słaboszów 57, 32-218 Słaboszów

Tel. 413847900, 413847022

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA:

 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup fabrycznie nowego sprzętu komputerowego umożliwiającego zdalne nauczanie - realizacja projektu grantowego pn. „Małopolska Tarcza Antykryzysowa – Pakiet Edukacyjny. Cyfryzacja szkół i placówek oświatowych” w ramach 10 Osi Priorytetowej Wiedza i kompetencje Działanie 10.1 Rozwój Kształcenia Ogólnego Poddziałanie 10.1.6 Cyfryzacja szkół prowadzących kształcenie ogólne Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020.

 

 1. Zamówienie obejmuje dostawę 9 laptopów z oprogramowaniem oraz 25 tabletów
  z przeznaczeniem do prowadzenia zajęć edukacyjnych, w tym nauki zdalnej, w dwóch częściach, o wymaganych parametrach technicznych - wartościach nie mniejszych niż/ równoważnych:

Deklaracja dostępności serwisu 2021

Urząd Gminy w Słaboszowie zobowiązuje się zapewnić dostępność strony internetowej slaboszow.pl zgodnie z ustawą z dnia 4 kwietnia 2019 r. o dostępności cyfrowej stron internetowych i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych. Oświadczenie w sprawie dostępności ma zastosowanie do serwisu internetowego slaboszow.pl

Data ostatniej dużej aktualizacji: 24.03.2021.

Strona internetowa jest zgodna z ustawą o dostępności cyfrowej stron internetowych i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych.

Oświadczenie sporządzono dnia 31.03.2021. Deklarację sporządzono na podstawie samooceny przeprowadzonej przez podmiot publiczny.

Na stronie internetowej można korzystać ze standardowych skrótów klawiaturowych.