Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
środa 6 lipiec 2022

Przedłużenie stopni alarmowych BRAWO I C…

Przedłużenie stopni alarmowych BRAWO I CHARLIE-CRP   Premier Mateusz Morawiecki podpisał zarządzenie nr 193 z dnia 30 czerwca 2022 wprowadzenie drugiego stopnia alarmowego BRAWO oraz zarządzenie nr ...

Uwaga! Po 30 czerwca wciąż przyjmujemy …

Szanowni Państwo,30 czerwca 2022 r., minął ustawowy termin, do którego właściciele i zarządcy budynków mieszkalnych i niemieszkalnych składają deklaracje do CEEB. Nie zmienia to jednak sposobu pracy ...

INFORMACJA

Uprzejmie informujemy, że w dniu 04.07.2022 Urząd Gminy w Słaboszowie wraz z Jednostkami Organizacyjnymi (GOPS I GZEAS) będzie czynny do godz. 14:30...

Uroczyste przekazanie „średniego samocho…

Uroczyste przekazanie „średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego” marki RENAULT D-16 dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Kalinie Wielkiej. W dniu 11 czerwca 2022 roku odbyła się uroczystość „przekazan...

Rozmiar tekstu:

Informujemy, że posiadamy WOLNE MIEJSCA na terapię na Oddziale Dziennym Terapii Uzależnienia od Alkoholu CM UNIMED ul. Balicka 35 Kraków, finansowanym ze środków Narodowego Funduszu Zdrowia, w związku z powyższym przesyłam informacje dotyczące zasad przyjmowania pacjentów na Oddział.

Oddział skierowany jest do osób, które mają trudności z utrzymaniem abstynencji alkoholowej, którym zależy na jak najszybszym podjęciu leczenia i uniknięciu długiego okresu oczekiwania na miejsce w ośrodku stacjonarnym. Program terapeutyczny Oddziału Dziennego realizowany jest przez 8 tygodni, od poniedziałku do piątku od 8.00 do 14.00 i zawiera zajęcia grupowe: psychoedukacyjne, psychoterapeutyczne, treningi umiejętności psychospołecznych.

Wszyscy pacjenci obejmowani opieką terapeuty indywidualnego oraz lekarza psychiatry. W trakcie pobytu na oddziale zapewniane są lekarstwa oraz jeden posiłek.

Leczenie w oddziale jest bezpłatne. Pacjent na czas pobytu na oddziale na wypisywane zwolnienie L4. Nie ma konieczności posiadania skierowania na oddział - pacjent w ten sam dzień konsultowany jest z lekarzem, który takie skierowanie mu wystawi.

Reasumując w przypadku podjęcia chęci leczenia pacjent powinien skontaktować się pod numerem tel. 12 415 81 12 i umówić na wizytę do lekarza psychiatry w celu uzyskania skierowania na oddział dzienny.

Oprócz osób uzależnionych od alkoholu do terapii na Oddziale Dziennym przyjmowane są także osoby uzależnione od innych substancji psychoaktywnych oraz osoby uzależnione od czynności (np. hazard, komputer, Internet, zakupy, seks).

Więcej informacji tel. 12 415 81 12, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.