Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
sobota 23 październik 2021

Zakup średniego samochodu ratowniczo-gaś…

W wyniku rozstrzygniętego przetargu -  Ochotnicza Straż Pożarna w Kalinie Wielkiej w dniu 15 października 2021 roku dokonała zakupu „średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego” marki Renault D16 4 x 4...

Mobilne konsultacje dotyczące Funduszy E…

Specjaliści z Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Krakowie zapraszają na bezpłatne konsultacje dotyczące Funduszy Europejskich. Swoje pomysły skonsultować będzie można podczas tzw. Mobilnego...

Ekodoradca

Uprzejmie informujemy, że od 01 października 2021 roku w Urzędzie Gminy w Słaboszowie funkcjonuje Gminny Punkt Konsultacyjno-Informacyjny Programu "Czyste Powietrze", w którym ekodoradca Pani Małgorza...

Rozmiar tekstu:

KONSULTACJE PROJEKTU PROGRAMU WSPÓŁPRACY Z ORGANIZACJAMI POZARZĄDOWYMI NA 2019R.

Uprzejmie informuję, że rozpoczęły się  konsultacje projektu programu współpracy z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami wymienionymi art. 3 ust.3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie na 2019r.

W związku z tym zapraszam organizacje pozarządowe z terenu Gminy Słaboszów oraz podmioty wymienione wyżej do wyrażenia opinii i uwag o projekcie, który zamieszczamy poniżej.

Uwagi i propozycje w formie pisemnej należy zamieścić na formularzu, który jest dostępny w siedzibie Urzędu Gminy Słaboszów pokój nr 13, lub pobrać ze strony www.slaboszow.pl-BIP.

Termin zgłaszania uwag i propozycji do projektu upływa 15 października 2018r.

Pliki do pobrania :

1.Projekt rocznego Programu współpracy Gminy Słaboszów z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami, o których mowa w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 roku o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie na 2019r.

2.Formularz zgłoszenia uwag.

Wójt Gminy
/-/ Marta Vozsnak

Załączniki:
Pobierz plik (FORMULARZ.pdf)FORMULARZ.pdf[ ]47 kB