Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
niedziela 13 czerwiec 2021

Ogłoszenie wyniku otwartego konkursu …

 Załącznik nr  1 do protokołu z dnia  10.06.2021 r.   OGŁOSZENIE wyniku  otwartego  konkursu  ofert na wybór realizatora całości zadania publicznego w zakresie aktywizacji społecznej uczestników p...

Bezpłatna kolonia nad morzem - Jarosławi…

Oferta kolonii dla dzieci ubezpieczonych w KRUS (z wykorzystaniem bonu turystycznego).  

Kierunek kariera otwarty dla osób z wyżs…

  Pracujesz? Masz wykształcenie wyższe? Chcesz dowiedzieć się jakie kompetencje ogólne warto rozwijać? Nauczyć się języka obcego? Profesjonalnie zarządzać projektami? Zdobyć kompetencje cyfrowe l...

Informacja dot. wydawania żywności w gmi…

{nomultithumb}   INFORMACJA   Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Słaboszowie informuje, iż żywność pozyskana w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Żywnościowa 2014 – 2020 Podprogram 2020, będzie wy...

Rozmiar tekstu:

Dzięki rozproszonej produkcji energii elektrycznej Gmina podąża za trendami pomagając osiągnąć w naszym kraju odpowiedni poziom energii elektrycznej pochodzącej z odnawialnych źródeł energii wyznaczony przez Unię Europejską. mieszkaniec Gminy, który zechce wydzierżawić działkę otrzymując corocznie godziwą zapłatę, natomiast nasza firma ma możliwość dalszego rozwoju. Jest to sytuacja, w której każda z trzech stron coś zyskuje. 

W trosce o lepsze warunki środowiskowe chcemy poszerzyć zakres odnawialnych źródeł energii w Polsce. Jako dobrze i czołowo prosperująca firma z wieloletnim doświadczeniem poszukujemy działek, które moglibyśmy wydzierżawić pod budowę farm fotowoltaicznych. 

Jeżeli chcecie Państwo zarobić ok. 10 000 złotych rocznie oraz jesteście w posiadaniu działki, która:

  • ma powierzchnię min. 1,60 ha
  • klasę gruntów IV, V, VI
  • nie leży na obszarze chronionym
  • w zasięgu wzroku (do 500 m) ma linię średniego napięcia

to zapraszamy do współpracy!!!

Płacimy nawet 10 000 zł za hektar na rok. Jeżeli znają Państwo numer swojej działki prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny:

535 323 233

576 209 106

570 421 863

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.