Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
sobota 23 październik 2021

Zakup średniego samochodu ratowniczo-gaś…

W wyniku rozstrzygniętego przetargu -  Ochotnicza Straż Pożarna w Kalinie Wielkiej w dniu 15 października 2021 roku dokonała zakupu „średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego” marki Renault D16 4 x 4...

Mobilne konsultacje dotyczące Funduszy E…

Specjaliści z Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Krakowie zapraszają na bezpłatne konsultacje dotyczące Funduszy Europejskich. Swoje pomysły skonsultować będzie można podczas tzw. Mobilnego...

Ekodoradca

Uprzejmie informujemy, że od 01 października 2021 roku w Urzędzie Gminy w Słaboszowie funkcjonuje Gminny Punkt Konsultacyjno-Informacyjny Programu "Czyste Powietrze", w którym ekodoradca Pani Małgorza...

Rozmiar tekstu:

Dzięki rozproszonej produkcji energii elektrycznej Gmina podąża za trendami pomagając osiągnąć w naszym kraju odpowiedni poziom energii elektrycznej pochodzącej z odnawialnych źródeł energii wyznaczony przez Unię Europejską. mieszkaniec Gminy, który zechce wydzierżawić działkę otrzymując corocznie godziwą zapłatę, natomiast nasza firma ma możliwość dalszego rozwoju. Jest to sytuacja, w której każda z trzech stron coś zyskuje. 

W trosce o lepsze warunki środowiskowe chcemy poszerzyć zakres odnawialnych źródeł energii w Polsce. Jako dobrze i czołowo prosperująca firma z wieloletnim doświadczeniem poszukujemy działek, które moglibyśmy wydzierżawić pod budowę farm fotowoltaicznych. 

Jeżeli chcecie Państwo zarobić ok. 10 000 złotych rocznie oraz jesteście w posiadaniu działki, która:

  • ma powierzchnię min. 1,60 ha
  • klasę gruntów IV, V, VI
  • nie leży na obszarze chronionym
  • w zasięgu wzroku (do 500 m) ma linię średniego napięcia

to zapraszamy do współpracy!!!

Płacimy nawet 10 000 zł za hektar na rok. Jeżeli znają Państwo numer swojej działki prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny:

535 323 233

576 209 106

570 421 863

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.