Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
sobota 19 styczeń 2019

Od 1 stycznia 2019 r. skrócony został te…

Od 1 stycznia 2019 r. skrócony został termin przesyłania przez płatników Informacji np. PIT-8C, PIT-11, PIT-11A oraz PIT-R do naczelnika urzędu skarbowego. Wszyscy płatnicy są zobowiązani do przesyłan...

Informacja o wyniku przetargu w miejscow…

Słaboszów dnia 19.12.2018 r.   Znak:ROŚI.6840.6.2018       INFORMACJA   o wyniku przeprowadzonego przetargu   Wójt Gminy Słaboszów   podaje do publicznej wiadomości że w dniu 18.12. 2018 r...

Słaboszów

Rozmiar tekstu:

W dniu 21 listopada 2018 roku odbyła się pierwsza Sesja nowo wybranej Rady Gminy Słaboszów.

Obradom przewodniczył najstarszy wiekiem radny Pan Apoloniusz Dulewski, który na wstępie przedstawił kolejno wszystkich radnych.

Następnie Przewodnicząca Gminnej Komisji Wyborczej w Słaboszowie

Pani Marta Romanowska wręczyła radnym  zaświadczenia o ich wyborze.

Przed przystąpieniem do wykonywania mandatu radni złożyli uroczyste ślubowanie.

Rada Gminy ze swego grona, dokonała wyboru w głosowaniu tajnym Przewodniczącego Rady Gminy Pana Apoloniusza Dulewskiego oraz dwóch Wiceprzewodniczących Pana Jerzego Pilawskiego oraz Pana Tomasza Muchę.

Pani Marta Małgorzata Vozsnak – Wójt Gminy po otrzymaniu zaświadczenia o wyborze od Przewodniczącej Gminnej Komisji Wyborczej złożyła ślubowanie wobec Rady Gminy Słaboszów, obejmując tym samym obowiązki wójta.

Rada Gminy powołała stałe komisje rady gminy w skład, których weszli następujący radni:

  1. Komisja Rewizyjna:

1) Pan Dziura Ryszard

2) Pan Kłos Tomasz

3) Pan Migas Janusz

4) Pan Reroń Dariusz

5) Pan Śliwa Łukasz

  1. Komisja Skarg, Wniosków i Petycji:

1) Pan Dziura Ryszard

2) Pan Kłos Tomasz

3) Pan Migas Janusz

4) Pan Reroń Dariusz

5) Pan Śliwa Łukasz

 

  1. Komisja Planowania, Budżetu, Finansów i Gospodarki Mieniem:

1) Pan Kawiorski Damian

2) Pan Mucha Tomasz

3) Pan Pilawski Jerzy

4) Pan Ragan Tomasz

5) Pan Wójcik Tomasz

  1. Komisja Rolnictwa, Bezpieczeństwa, Oświaty i Warunków Socjalnych:

1) Pan Dulewski Apoloniusz

2) Pan Kisiel Artur

3) Pan Madejowski Rafał

4) Pan Pruś Janusz

5) Pan Szastak Bartłomiej

b_150_100_16777215_00_images_IMG_20181121_111019.jpg