Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
niedziela 29 maj 2022

Ogłoszenie wyniku otwartego konkursu …

{nomultithumb} Projekt „Aktywny Słaboszów” współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 9.2.1  Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020. N...

Wniosek o udostępnienie informacji publi…

dotyczący informacji na temat wdrażania środków poprawy efektywności energetycznej.

Zmieniamy się na lepsze w Słaboszowie

  Projekt „Zmieniamy się na lepsze w Słaboszowie” współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 9.1.1  Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-...

Małopolska Niania

Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Krakowie ogłosił nabór do projektu "Małopolska Niania 2.0" Szczegóły Projektu w załącznikach

Drzewo dla Klimatu - Szkoła Podstawowa …

W dniu 12 maja br. Powiatowy Doradca ds. klimatu i środowiska - Marzena Wiejak oraz Ekodoradca Małgorzata Wajda zorganizowały  akcję sadzenia  drzewek przy  Szkole Podstawowej im.  Św. Jana Pawła II  ...

Rozmiar tekstu:

W związku z utrzymującym się na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej stanem epidemii, w celu ograniczenia rozprzestrzeniania się wirusa SARS-CoV-2,  od dnia 24.01.2022 roku proszę o zastosowanie się do obowiązujących zasad obsługi interesantów w Urzędzie Gminy w Słaboszowie.

Jednocześnie zachęcam do załatwiania wszelkich spraw urzędowych drogą telefoniczną oraz za pośrednictwem kanałów elektronicznych (e-mail, ePUAP).

 

Obsługa interesantów:

  1. Zaleca się przed wizytą w Urzędzie Gminy,  telefoniczne ustalenie godziny przyjęcia z właściwą ze względu na przedmiot sprawy komórką organizacyjną.
  2. Wszystkie osoby wchodzące do Urzędu zobowiązuje się do stosowania środka odkażającego (dezynfekującego) - dostępny w przedsionku.
  3. Interesant przebywający w budynku Urzędu i obsługujący go pracownik zobowiązani są do  zakrywania ust i nosa.
  4. Interesanci zobowiązani są na terenie Urzędu do  zachowania bezpiecznej odległości od rozmówcy  oraz unikania przebywania w grupach. 

Zaleca się dokonywanie płatności za pomocą bankowości elektronicznej (nr konta: KBS O/Kalina Wielka 05 8591 0007 0190 0778 6578 0001).